Доставка і оплата

Доставка

Якими варіантами доставки я можу скористатися?
Доставка здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта, яка є нашим партнером.При здійсненні онлайн замовлення ви можете вибрати наступні варіанти доставки:- Доставка в відділення Нової Пошти (безкоштовна)
- Кур'єрська доставка за адресою здійснюється по всій Україні (за додаткову плату), винятком є АР Крим та зони проведення АТО.
В яких випадках доставка безкоштовна?
На усі товари на сайті діє послуга "Безкоштовна доставка" (мається на увазі доставка у відділення служби доставки). Адресна доставка кур'єром Нової пошти здійснюється за додаткову плату. Вартість розраховується за тарифами служби доставки.
Як здійснюється доставка Новою Поштою?
Ми відправляємо замовлення Новою поштою. Вам буде відправлений номер накладної. При надходженні замовлення на відділення ви отримаєте СМС. Якщо ви вибрали кур'єрську доставку, то в день доставки з вами зв'яжеться кур'єр Нової Пошти, щоб повідомити орієнтовний час доставки.

Оплата

Яким чином я можу оплатити покупку?
Щоб оплатити своє замовлення на сайті obstava.com.ua у кошику для покупок буде зображена загальна вартість покупки, разом із ПДВ. Це загальна сума , яку ви сплачуєте (не враховуючи вартості послуги зворотньої доставки грошей при розрахунку накладеним платижем). За тарифами Нової пошти вартість зворотньої доставки коштів становить 2%від сумми + 20грн. Розрахуватися за придбані на сайті obstava.com.ua товари можна через систему інтернет-банкінгу або за допомогою платіжних карток, вказаних нижче (obstava.com.ua сплачує комісії за карткові транзакції):
Також можна розрахуватися готівкою при доставці замовлення. Гранична сума готівкових розрахунків протягом одного дня не повинна перевищувати 50 тис. грн.При здійсненні оплати картою використовується захищене зашифроване з'єднання, яке гарантує захист платіжних відомостей покупців від несанкціонованого доступу сторонніх осіб. Ваша оплата гарантується платіжною системою LIQPAY. Всі дані кредитної картки вводяться в захищеному середовищі, шифруються по протоколу SSL (Secure Socket Layer) і направляються в компанію платіжної системи в зашифрованою формі. Ми зобов'язуємося не зберігати на власному сервері ніяких цінних відомостей. Крім того, співробітники компанії Obstava не мають доступу до цих цінних відомостей.Вам буде запропоновано надати такі відомості:-Номер картки (16 цифр, надрукованих на лицьовій стороні картки)
-Термін дії (надрукований на лицьовому боці картки)
-Код безпеки (тризначний код, розташований на тильній стороні картки, праворуч над магнітною стрічкою)
Покупці, які розраховуються платіжною карткою, захищені від крадіжок без зобов'язань. У разі несанкціонованого використання кредитної картки можна вимагати від її емітента відшкодування суми на відповідну платіжну картку.Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання можете надіслати нам листа електронною поштою за адресою [email protected]. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання.